Odpady zamořují svět. Občas se tam dají najít opravdové poklady. Například náušnice

Odpady zamořují svět čím dál více, avšak opatření nejsou úměrná se znečišťováním naší krajiny. Člověk majíc sebedestruktivní sklony rád řeší situaci až je pozdě, nebo za „pět dvanáct“. Občas se mezi odpady dají najít i docela pěkné poklady. Hledači by mohli povědět své. Například náušnice.

Výrazné náušnice hravě oživí i jednodušší outfit!

Také máte čas od času den, kdy se vám nechce složitě vymýšlet perfektní outfit? Kdy jednoduše nemáte náladu postávat dlouhé minuty před otevřenou šatní skříní a pečlivě skládat jednotlivé kousky k sobě tak, aby nejen vzájemně ladily, ale aby především vytvořily něco opravdu zajímavého? Až opět takový den přijde, nelamte si hlavu nad perfektním outfitem a i ten jednodušší a nudnější jednoduše oživte. Jak? Vsaďte na výrazné náušnice!

Náušnice, které vám umožní vyniknout

Výraznější náušnice dokážou s vaším lookem hotové divy. I když si na sebe oblečete obyčejné basic tričko a k němu pohodlné džíny, náušnice se postarají o to, že i v takovém outfitu dokážete vyniknout. Zvolit je proto můžete prakticky k čemukoli – ať už to budou šaty, halenka a sukně, mikina a džíny nebo třeba tunika a legíny.

Nebojte se extravagancí

Když se řekne výrazné náušnice, každý z nás si pod nimi představí něco jiného. Je to dáno tím, že pro každého z nás slovíčko „výrazné“ představuje něco odlišného. Zatímco někomu přijdou drobnější prodloužené náušnice jako dost výrazné, pro jiného to bude nuda a bude hledat ještě něco více. A to je v pořádku! Každý by měl volit podle svého gusta, takže ať už pro vás pojem výrazné a výstřední představuje cokoli, vybírejte podle svého vkusu a podle toho, v čem se budete cítit dobře.

Klasika nebo výrazné barvy

Náušnice mohou mít jakoukoli podobu a záleží jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete. Zatímco někdo dá přednost klasice v podobě zlatých či stříbrných náušnic, jiného zaujmou náušnice z chirurgické oceli, dalšímu se budou líbit takové, které hrají všemi barvami. Zde můžeme doporučit jednoduché měřítko: čím jednodušší a nudnější outfit, tím výraznější, bláznivější a viditelnější šperk k němu zvolte a uvidíte, že to bude vypadat dobře!